O nás

Zahrady Hanyz s.r.o.

Společnost Zahrady Hanyz s.r.o. vznikla v roce 1995 jako firma zabývající se prováděním zahrad na klíč. Od roku 1997, kdy firma nabírala své první zaměstnance, bylo rozhodnuto, že se zaměříme na rodinné zahrady, kdy pro nás bude důležitá vysoká kvalita práce a spokojený zákazník. To se vyplatilo a naše provozovna se z restaurace na Lapačce, kde jsme sídlili v letech 2004 – 2008, přemístila do vlastních prostor v Šenově na ul. Škrbeňská č. 558.

Vysokou kvalitu zahradnických prací docilujeme školením všech cca 15 zaměstnanců na všech pozicích, majitele nevyjímaje. V roce 2008 naši kvalitu prověřila Česká Televize, se kterou jsme natočili 12 velmi zdařilých dílů s velmi kladnými ohlasy.

Dle potřeb zákazníků jsme rozdělili firmu na tři provozní sekce: projekci zahrad, realizaci zahrad a údržbu zahrad. Velmi důležitou praktikou firmy je dodržování záručního servisu, neboť zahrada je komplex živých organismů, ve kterém je stále co zdokonalovat.

O zahradu je třeba neustále pečovat. Potřebuje vysoce odbornou péči již od projekce, přes realizaci, až po pravidelnou údržbu. Toto sebou nese velké nároky na volný čas. Ten, jak víme, dnes chybí téměř každému z nás, a proto nechte pracovat na Vaší zahradě naši odbornou firmu.

S heslem „Vaše zahrada – naše starost“ se těším na budoucí spolupráci.

Kalendář
pro rezervaci
© ARSYLINE 2023
Upozornění
Zavřít